Freza SYIS PODO LINE

  Freza SYIS PODO LINE

  108398
  1 302,90 €
  Su PVM 3-7 darbo dienos

   

  Freza „SYIS PODO LINE“ buvo pagamintos pagal Direktyvą 93/42 / EEB dėl medicinos įrangos, o jos modifikacijos garantuoja kokybę ir saugumą.
  Prietaisas skirtas pėdų negalavimams gydyti ir profesionaliam pedikiūro gydymui. Jas gali valdyti tik kvalifikuotas podologas arba pedikiūro specialistas. Frezos rankenėlei (mikromotorui) būdingas sklandus greičio valdymas iki 30 000 per minutę, su galimybe pakeisti dešinę-kairę kryptį ir įmontuotas dulkių surinkėjas. Nepamainomas prietaiso privalumas yra elektroninis ekranas, leidžiantis valdyti 300 W įsiurbimo turbinos apdorojimo intensyvumą ir nepaprastą galią.
  Frezoje yra filtro užpildymo skaitiklis.
  Freza yra baltos spalvos.

  Visos darbo metu surinktos dulkės yra įsiurbiamos į įsiurbimo turbiną, t. Y. Į filtrą. Dėl to žmogus, kuris per dieną atlieka daug procedūrų, neįkvepia visos abrazyvinės medžiagos. Tai pirmiausia apsaugo jūsų plaučius. Darbas su freza su ištraukėju turi dar vieną pranašumą, tai yra, dulkės necirkuliuoja patalpoje, kurioje atliekamas gydymas. Dėl to dulkės nenusėda ant baldų ir daiktų, o epidermį ir nagus kolonizuojančios bakterijos ir virusai nesidaugina. Apibendrinant galima pasakyti, kad ištraukėjas naudojamas ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir dėl higienos bei sveikatos. Renkantis frezą, skirtą pedikiūro procedūroms, verta rinktis tą, kurioje yra įmontuotas ištraukėjas.

  Komplekte yra:
  - valdymo įtaisas
  - galvutė su mikromotoru 30 000 apsisukimų / min
  - rankenėlės laikiklis
  - instrukcija
  - garantija

  Techniniai duomenys:
  Įtampa: 230 V / 50 Hz
  Galia: 300 W
  Rankenėlė: 50 W 5,86 Nm / 30 000 aps./min
  Svoris: 4,0 kg (komplektas)
  Saugiklis: T3.15 A
  Izoliacijos klasė: 2, B tipas
  Triukšmo intensyvumas 56,3 dB – 65,3 dB

  Spalva
  Balta
  Nauja prekė
  Atsiliepimų nėra
  Pamėgta
  Product added to compare.
  Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.