NEONAIL Hibridinis lakas 7,2 ml - Cat...

  NEONAIL Hibridinis lakas 7,2 ml - Cat Eye Satin Flash

  140871
  8,90 €
  Su mokesčiais 5-9 darbo dienos


  Prekių pristatymo terminas:

  Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
  Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
  Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

   

  Cat Eye Hybrid Lakas - Satin Flash 7,2ml

  Hibridinis lakas Satin Flash iš Cat Eye Satin kolekcijos

  Štai gražus nude atspalvis, kurio dar nematėte – nuostabi Satin Flash iš ribotos NEONAIL Cat Eye Satin kolekcijos! Kuo jis išsiskiria? Tobulas smėlio spalvos atspalvis, kuris puikiai derės prie bet kokios veido spalvos ir daugelio jūsų stilių. Sukurkite manikiūrą jo pagalba, kad pabrėžtumėte savo grožį madingai, tačiau elegantiškai ir nesenstančiu būdu! Dėl ko dar jums patiks „Satin Flash“? Kad būtų lengviau užtepti ir pridėti magnetinių miltelių, kuriuos per kelias akimirkas galite sutvarkyti bet kokiu norimu būdu dėka Magnet Strong magneto!

  Smėlio spalvos hibridinis lakas su magnetinėmis dalelėmis

  Nežinote, kaip papuošti hibridinį manikiūrą? Pasiekite lakus iš ribotos Cat Eye Satin kolekcijos, kad padarytumėte gražių dekoracijų. Ši priemonė puikiai tiks visiems, besilakantiems nagus – jį lengva tepti, su juo susidoros net pradedantieji. Pasiekite madingą nude nagų laką Satin Flash ir per kelias akimirkas išsiskirsite savo stiliumi!

  * DĖMESIO:
  Norime informuoti, kad nuotraukose matomos spalvos, patalpintos parduotuvėje esančioje prekės kortelėje, gali nežymiai skirtis nuo realių mūsų gaminių spalvų. Pirmiau minėtų skirtumų priežastys yra individualūs kompiuterio monitoriaus nustatymai. Siekdami išsklaidyti abejones, kviečiame į mūsų stacionarius aptarnavimo punktus, kur yra šablonai, kurių pagalba galite patikrinti tikrąją prekės spalvą. Aukščiau pateikta informacija neatmeta pirkėjų teisių.

  Nauja
  No reviews
  Pamėgta
  Product added to compare.
  Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.