NEONAIL Hibridinis nagų lakas 7,2 ml...

  NEONAIL Hibridinis nagų lakas 7,2 ml - Afternoon Cocktails

  140930
  8,90 €
  Su mokesčiais 5-9 darbo dienos


  Prekių pristatymo terminas:

  Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
  Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
  Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

   

  Hibridinio lako popietiniai kokteiliai 7,2 ml

  Afternoon Cocktails hibridinis lakas iš Rojaus kolekcijos

  Po kelių valandų susitinkate su draugais ir nežinote, kokio atspalvio hibridiniu laku tepti nagus? Rinkitės Afternoon Cocktails spalvą, kuri yra gražus, gilus purpurinis atspalvis iš naujausios Rojaus vasaros kolekcijos! Tai spalva, kuri puikiai dera prie šventinės, nerūpestingos atmosferos, o kartu elegantiška, moteriška spalva puikiai pabrėžia kiekvieno jūsų stiliaus grožį. Nepriklausomai nuo to, ar eisite į pasimatymą, verslo susitikimą ar vakarienę su draugais, Afternoon Cocktails atspalvis puikiai atitiks kiekvienos iš šių situacijų pobūdį!

  Šventinis hibridinis lakas violetinės spalvos

  Afternoon Cocktails – sodrus, violetinis hibridinis lakas, kuris pabrėš Jūsų įdegio grožį ir tuo pačiu puikiai derinsis su kitomis spalvomis, kurių dėka paruošite tobulas nagų dekoracijas. Panaši spalva jau yra NEONAIL pasiūlyme – tai Never Give Up atspalvis. Afternoon Cocktails tikrai tamsesnis už jį, todėl puikiai pabrėš kiekvienos jūsų stilizacijos moterišką charakterį!

  * DĖMESIO:
  Norime informuoti, kad nuotraukose matomos spalvos, patalpintos parduotuvėje esančioje prekės kortelėje, gali nežymiai skirtis nuo realių mūsų gaminių spalvų. Pirmiau minėtų skirtumų priežastys yra individualūs kompiuterio monitoriaus nustatymai. Siekdami išsklaidyti abejones, kviečiame į mūsų stacionarius aptarnavimo punktus, kur yra šablonai, kurių pagalba galite patikrinti tikrąją prekės spalvą. Aukščiau pateikta informacija neatmeta pirkėjų teisių.

  Nauja
  No reviews
  Pamėgta
  Product added to compare.
  Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.