Kitos prekės antakiams

SOFI LASHES Pagalvė... SOFI LASHES Pagalvė... 2
  • -2,00 €
pristatymas 1-2 d.d.
33,00 € 35,00 €
Profesionali Sofi Lashes pagalvė blakstienų formavimui ir permanentiniam makiažo procedūroms atlikti. Pagalvė pagaminta iš aukštos kokybės kempinės ir aukštos kokybės ekologiškos odos ir veliuro. Pagalvės forma užtikrina patogų galvos padėjimą procedūros metu.
SNIPPEX antakių pincetas 10cm SNIPPEX antakių pincetas 10cm 2
Pristatymas 1-2 d.d.
Pagrindinis

SNIPPEX antakių pincetas 10cm

112499
3,10 €
Nerūdijančio plieno pincetas antakiams SNIPPEX. Pincetas neplėšia plaukų, bet juos ištraukia kartu su šaknimis.
Pagrindinis

RefectoCil paletė dažams

133689
8,50 €
„RefectoCil Artist Palette“ - dažų paletė „RefectoCil“ atlikėjų paletė yra praktiškas ir elegantiškas kosmetikos indas, reikalingas henna antakiams ir blakstienoms. Du skyriai leidžia vienu metu maišyti skirtingų atspalvių dažus. Papildoma vieta lazdoms ar teptukams pritvirtinti, kad būtų galima užtepti, garantuoja švarų darbą. „RefectoCil“ atlikėjų...
Antakių liniuotė
Išparduota
Pagrindinis

Antakių liniuotė

ANLI001
5,00 €
Antakių liniuotė, dažymams, permanentui. Liniutė padės puikiai parinkti teisingą antakių ilgį, formą bei atstumą. Daugkartinio naudojimo.
Depiliacijos siūlų rinkinys... Depiliacijos siūlų rinkinys... 2
pristatymas 5-10 d.d.
44,00 €
Siūlai skirti veido plaukų šalinimui, tai unikalus metodas.100% medvilnės siūlai.Revoliucinė procedūra, laikoma mažiausiai skausminga. Tai vis populiarėjanti procedūrą tiek moterims tiek vyrams. ​ - 300m- antialergiškas, apsaugo nuo bet kokios alergijos ir infekcijos rūšies.- lankstus- kiekvienas ritinėlis supakuotas atskiraipakuotė 10vnt.
Žirklutės antakiams ir...
pristatymas 5-10 d.d.
11,00 €
SOFI Lashes žirklutės antakiams ir blakstienoms.Išskirtinio stiliaus produktas.Supaprastinta forma leidžia patogiai naudotis.Pagamintos iš aukštos kokybės plieno.Tinka dezinfekuoti ir sterilizuoti.
Profesionalios žirklutės... Profesionalios žirklutės... 2
pristatymas 5-10 d.d.
6,00 €
Profesionalios žirklutės NGHIEM ES -04Tvirtos ir stabilios. Skirtos sunkiai pasiekiamoms vietoms, tokioms kaip nosies, ausims ir kitoms vietoms. - pagamintos iš nerūdijančio plieno INOX- ilgis: 19 mm,- žirklutės ilgis 9 cm- gali būti dezinfekuojami ir sterilizuojami - Svoris 10g   ĮRANKIAI PRITAIKYTI autoklave ir dezinfekcijos skysčiams* Autoklavas -...
Rodoma 1-12 iš 14 prekės(-ių)

Filtruoti pagal

Filtrai