Kitos prekės antakiams

2,90 €
Nerūdijančio plieno pincetas antakiams SNIPPEX. Pincetas neplėšia plaukų, bet juos ištraukia kartu su šaknimis.
8,90 €
SOFI Lashes žirklutės antakiams ir blakstienoms.Išskirtinio stiliaus produktas.Supaprastinta forma leidžia patogiai naudotis.Pagamintos iš aukštos kokybės plieno.Tinka dezinfekuoti ir sterilizuoti.
Pagrindinis

Snippex pincetas 8mm

112497
2,90 €
Profesionalūs nerūdijančio plieno pincetas. Pincetas neplėšia plaukų, bet juos ištraukia kartu su šaknimis.
Blakstienų priauginimui

Pagalvė blakstienų priauginimui SOFI LASHES

131984
41,90 €
Profesionali Sofi Lashes pagalvė blakstienų formavimui ir permanentiniam makiažo procedūroms atlikti. Pagalvė pagaminta iš aukštos kokybės kempinės ir aukštos kokybės ekologiškos odos. Pagalvės forma užtikrina patogų galvos padėjimą procedūros metu.
51,90 €
Siūlai skirti veido plaukų šalinimui, tai unikalus metodas.100% medvilnės siūlai.Revoliucinė procedūra, laikoma mažiausiai skausminga. Tai vis populiarėjanti procedūrą tiek moterims tiek vyrams. ​ - 300m- antialergiškas, apsaugo nuo bet kokios alergijos ir infekcijos rūšies.- lankstus- kiekvienas ritinėlis supakuotas atskiraipakuotė 10vnt.
Pagrindinis

RefectoCil paletė dažams

133689
12,90 €
„RefectoCil Artist Palette“ - dažų paletė „RefectoCil“ atlikėjų paletė yra praktiškas ir elegantiškas kosmetikos indas, reikalingas henna antakiams ir blakstienoms. Du skyriai leidžia vienu metu maišyti skirtingų atspalvių dažus. Papildoma vieta lazdoms ar teptukams pritvirtinti, kad būtų galima užtepti, garantuoja švarų darbą. „RefectoCil“ atlikėjų...
Rodoma 1-12 iš 25 prekės(-ių)

Filtruoti pagal

Kaina

Gamintojai

Filtrai
Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.