Kolekcijos

Duke kirpyklos kėdėDuke kirpyklos kėdė 2
  pristatymas 20-25 d.d.
  Pagrindinis

  Duke kirpyklos kėdė

  0001
  553,72 €
  ''Chesterfield" stiliaus prabangi kėdė. Suapvalintų formų, ypatingai patogi ir funkcionali kėdė geriausiems salonams. Naudojamos aukščiausios kokybės lengvai valomos medžiagos.   Išmatavimai: 64 x 80 x 48 cm   Kėdę pagaminsime pagal individualų užsakymą. Nurodyta kaina sėdimos dalies su BASIC grupės apmušalu ir kryžminiu stovu (xt).   Galite pasirinkti...
  Glamrock kirpyklos...Glamrock kirpyklos... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  2 066,12 €
    Produkto matmenys 136,0 × 72,0 × 94,0 cm   Kėdę pagaminsime pagal individualų užsakymą. Nurodyta kaina sėdimos dalies su BASIC grupės apmušalu ir kryžminiu stovu (xt).   Galite pasirinkti spalvą nemokamai iš basic spalvų paletės arba papildomai už 200eur iš exclusive paletės.    Pagaminta iš aukščiausios kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų....
  Noah IV veidrodis/konsolė,...Noah IV veidrodis/konsolė,... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  768,60 €
  Nurodyta kaina su BASIC grupės spalvomis.   Galite pasirinkti spalvotas nemokamai iš pagrindinių spalvų palečių arba papildomų už 200eur iš išskirtinių paletių.    Pagaminta iš pagrindinės kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienos.
  NOAH kirpyklos plautuvė,...NOAH kirpyklos plautuvė,... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  1 115,70 €
    Kėdę pagaminsime pagal individualų užsakymą. Nurodyta kaina sėdimos dalies su BASIC grupės apmušalu.   Galite pasirinkti spalvą nemokamai iš basic spalvų paletės arba papildomai už 200eur iš exclusive paletės.    Pagaminta iš aukščiausios kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienų.
  Noah kirpyklos spinta,...Noah kirpyklos spinta,... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  677,69 €
  Nurodyta kaina su BASIC grupės spalvomis.   Galite pasirinkti spalvas nemokamai iš pagrindinių spalvų palečių arba papildomų už 100eur iš išskirtinių paletių.    Pagaminta iš pagrindinės kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienos.
  NOAH kirpyklos kėdė, kelių...NOAH kirpyklos kėdė, kelių... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  826,45 €
   Kėdę pagaminsime pagal individualų užsakymą. Nurodyta kaina sėdimos dalies su BASIC grupės apmušalu ir kryžminiu stovu (xt).   Galite pasirinkti spalvą nemokamai iš basic spalvų paletės arba papildomai už 100eur iš exclusive paletės.    Pagaminta iš aukščiausios kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienų.
  Noah kirpyklos spinta su...Noah kirpyklos spinta su... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  Nurodyta kaina su BASIC grupės spalvomis.   Galite pasirinkti spalvas nemokamai iš pagrindinių spalvų palečių arba papildomų už 400 eur iš išskirtinių palečių.    Pagaminta iš pagrindinės kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienos.
  Noah kirpyklos vienos...
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  Nurodyta kaina su BASIC grupės spalvomis.   Galite pasirinkti spalvas nemokamai iš pagrindinių spalvų palečių arba papildomų už 200 eur iš išskirtinių palečių.    Pagaminta iš pagrindinės kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienos.
  Glamrock sofa (kelių spalvų)Glamrock sofa (kelių spalvų) 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  578,51 €
  Produkto informacija: „Kirpyklų baldų“ kolekcija „GLAMROCK“ - tai glamour stiliaus ir grobuoniško roko stiliaus derinys, dėka dygsniuotų ir blizgančių smeigių derinio. "GLAMROCK" linija įkvėpta podiumų mados. Tai jau puošia salonus visoje Europoje. Tai puikiai atrodo bet kurioje spalvų schemoje. „GLAMROCK“ dvivietė sofa yra visiškai apmušta, o jos išorinė...
  Noah veidrodis/konsolė,...Noah veidrodis/konsolė,... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  512,40 €
  Nurodyta kaina su BASIC grupės spalvomis.    Galite pasirinkti spalvotas nemokamai iš pagrindinių spalvų palečių arba papildomų už 200eur iš išskirtinių paletių.    Pagaminta iš pagrindinės kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienos.
  Kirpyklos kėdė GlamrockKirpyklos kėdė Glamrock 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  826,45 €
  Nurodyta kaina  su BASIC grupės apmušalu.   Galite pasirinkti spalvą nemokamai iš basic spalvų paletės arba papildomai už 200eur. exclusive paletės. Pagaminta iš aukščiausios kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienų
  Glamrock fotelis (kelių...Glamrock fotelis (kelių... 2
  • Nauja
  pristatymas 20-25 d.d.
  438,02 €
  Kėdę pagaminsime pagal individualų užsakymą. Nurodyta kaina sėdimos dalies su BASIC grupės apmušalu.   Galite pasirinkti spalvą nemokamai iš basic spalvų paletės arba papildomai už 100eur iš exclusive paletės.    Pagaminta iš aukščiausios kokybės Europos Sąjungoje pagamintų medžiagų.   Pristatymo terminas 20-25 darbo dienų.
  Rodoma 1-12 iš 35 prekės(-ių)

  Filtruoti pagal

  Kaina
  Kolekcijos
  Filtrai