FARMONA PODOLOGIC FITNESS...

  FARMONA PODOLOGIC FITNESS Antibakterinis pėdų kremas su cinku ir sidabro jonais 500ML

  133657
  10,99 €
  Su PVM 3-7 darbo dienos


  Prekių pristatymo terminas:

  Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
  Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
  Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

   
  FARMONA PODOLOGIC FITNESS Antibakterinis kojų kremas su sidabro jonais 500ml
  
  PODOLOGINIS TINKAMUMAS - tai specializuota pėdų, linkusių į pernelyg didelį prakaitavimą, priežiūra ir atliekant antibakterinę profilaktiką. Šios linijos preparatuose yra sidabro jonų, kurie pasižymi puikiomis priešuždegiminėmis ir baktericidinėmis savybėmis.
  
  Tikslas: Aktyvių pėdų priežiūrai, po podiatrijos ar pedikiūro, antibakterinei profilaktikai. Veiksmas: sidabro jonai sudaro netirpius kompleksus su epidermio baltymais, sukuria apsaugines dangas, kurios neleidžia mikroorganizmams prasiskverbti į audinius. Jie suteikia pėdoms veiksmingą antibakterinę apsaugą. Aluminas pasižymi antiseptinėmis ir dezodoruojančiomis savybėmis, neleidžia daugintis bakterijoms, atsakingoms už nemalonių kvapų susidarymą. Dėl vaistinio šalavijo turinio kremas suteikia ilgalaikį gaivą ir palieka kojas minkštas ir subtilus. Tai puiki podiatrijos ar pedikiūro gydymo pabaiga.
  
  POVEIKIS: antiseptinė ir antibakterinė apsauga, sumažinanti nemalonų kvapą, sumažinanti per didelę prakaito liaukų veiklą, gaivinančią kojas
  Nauja prekė
  Atsiliepimų nėra