FARMONA TRYCHO TECHNOLOGY Kaukė nuo...

  FARMONA TRYCHO TECHNOLOGY Kaukė nuo plaukų slinkimo 250ML

  133563
  11,79 €
  Su PVM 3-7 darbo dienos


  Prekių pristatymo terminas:

  Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
  Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
  Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

   
  FARMONA TRYCHO TECHNOLOGY Specialist profesionali plaukų stiprinimo kaukė 250ml
  
  Specialistinė trichologinė linija - moderni galvos odos ir plaukų priežiūra Pateikiame novatorišką trichologinę procedūrą, pagrįstą puikiai parinktais ingredientais. Tinka visų tipų galvos odai ir plaukams. Tai ypač rekomenduojama žmonėms, pastebėjusiems akivaizdų plaukų būklės pablogėjimą. Nauja mūsų trichologinė linija buvo sukurta nusilpusiems, retiems, ploniems, lėtai augantiems plaukams, linkusiems slinkti. Jį gali naudoti žmonės, kurių galvos oda ir plaukai yra per daug riebaluoti, taip pat tie, kurie turi sausumo problemų. Specializuota plaukų stiprinimo kaukė
  
  Paskirtis: bet kokio tipo galvos ir plaukų. Rekomenduojama ypač nusilpusiems, retiems, ploniems, lėtai augantiems plaukams, linkusiems slinkti.
  
  Veikliosios medžiagos: „Fision KeraVeg 18“, d-pantenolis, L-arginino poveikis: aiškiai stiprina ir intensyviai susilpnina plaukus. Efektyvus jų nuostolių sumažinimas. Naujų plaukų augimo skatinimas. Naudojimas: Nedidelį kaukės kiekį užtepkite ant nuplautų plaukų ir galvos odos po to, kai jie buvo nuplauti specializuotu šampūnu, švelniai pamasažuokite ir tada nuplaukite.
  Nauja prekė
  Atsiliepimų nėra