Adatinis volelis (dermaroleris) 0.5mm

Adatinis volelis (dermaroleris) 0.5mm

00382
Išparduota
12,00 €
Su mokesčiais
Adatinis volelis (Dermaroller)
  • Adatų kiekis: 192
  • Adatų ilgis: 0,5mm
Adatų volelio spalva gali skirtis.

  • Facebook messenger

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
 

Tai profesionalūs, sterilūs instrumentai mikroadatinėms veido ir kūno procedūroms atlikti. Procedūrų metu oda yra perforuojama tankiais dūriais, sukuriami mikro kanalėliai, kuriais naudojamos mezoterapinės medžiagos geriau pasiekia gilesnius odos sluoksnius.

Be procedūrų metu įvedamų mezoterapinių medžiagų, adatinis volelis atlieka kitas svarbias funkcijas. Suaktyvinta odos regeneracija atnaujina epidermio sluoksnį, pagerėja odos spalva. Daugėjant kolageno ir elastino skaidulų oda tarsi įtempiama, pagerėja odos elastingumas ir stangrumas, sumažėja raukšlių gylis, efektyviai koreguojami randai ir strijos. Adatiniai voleliai yra skirtingo ilgio adatėlėmis, o tai lemia procedūrų intensyvumą, jie pasieka skirtingus odos sluoksnius ir sprendžia skirtingas estetines odos problemas.

Įvairaus diametro adatinių volelių galvutės turi skirtingą adatų skaičių, tai yra pritaikyta tokioms sritims, kaip akių kontūro zona, veido sritis ar kūno plotas. Adatiniai voleliai turi keičiamas galvutes, todėl kiekvieną kartą atliekama procedūra yra sterili ir saugi.

Atsiliepimų nėra
Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.