• Nauja
Lipolazeris, kavitacija 40kHz, radijo dažnis BR-A903
Lipolazeris, kavitacija 40kHz, radijo dažnis BR-A903
Lipolazeris, kavitacija 40kHz, radijo dažnis BR-A903
Lipolazeris, kavitacija 40kHz, radijo dažnis BR-A903
Lipolazeris, kavitacija 40kHz, radijo dažnis BR-A903
Lipolazeris, kavitacija 40kHz, radijo dažnis BR-A903

Lipolazeris, kavitacija 40kHz, radijo dažnis BR-A903

BS-BR-A903
871,90 €
Su mokesčiais 5-9 darbo dienos


Prekių pristatymo terminas:

Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

 

Lipolazeris BR-A903 – prietaisas daliniam riebalų mažinimui, naudojant diodinio lazerio technologiją. Sensacingas pasirinkimas norintiems numesti nereikalingus centimetrus. Jau šiandien aprūpinkite savo saloną įrenginiu BR-A903 ir garantuojame, kad patenkinti klientai rekomenduos jus savo draugams. Prietaisas apjungia lipolazerio, 40 kHz ultragarso kavitacijos ir dvipolio RF funkcijas.

Lipolazeris yra 3D klasės šalto diodo lazeris. Daugybė klinikinių tyrimų patvirtina jo veiksmingumą. Lipolazerio veikimas skatina natūralių medžiagų apykaitos kanalų biostimuliaciją raudona šviesa, kurios bangos ilgis yra 650 nm. Į odą prasiskverbiančios lazerio spinduliuotės įtakoje vyksta natūrali cheminė reakcija, kurios metu trigliceridai suskaidomi į laisvas riebalų rūgštis ir glicerolį, kurie vėliau lengvai prasiskverbia į limfinę sistemą, o vėliau natūralios apykaitos būdu pašalinami iš organizmo. Prietaiso komplekte esančios galvutės yra naudojamos šiam procesui ir limfinės sistemos stimuliavimui. Lipolazerio generuojamas lazerio spindulys padidina išskiriamų riebalų kiekio kontrolę ir procedūros efektyvumą. Dėl to galite būti tikri, kad neliks nelygumų, o oda nebus per daug atsipalaidavusi. Pati procedūra yra neinvazinė ir neskausminga. Nepalieka pėdsakų ant odos. Tai galite daryti ištisus metus. Procedūra trunka nuo 15 iki 30 minučių, poveikis matomas po 2-3 seansų ir didėja kiekvieną sekantį seansą, jei procedūros atliekamos reguliariai. Rekomenduojame 8-10 procedūrų seriją ne dažniau kaip du kartus per savaitę. Gydymas turi būti derinamas su tinkamai parinkta dieta ir padidintu fiziniu aktyvumu bei geriant daugiau skysčių.

Ultragarsinė kavitacija yra neinvazinis ir neskausmingas kūno formavimo būdas. Procedūra aiškiai sumažina riebalinį audinį ant pilvo, šlaunų, sėdmenų, klubų ir rankų. Ultragarsinė kavitacija yra alternatyva riebalų nusiurbimui, todėl ji dar vadinama neinvazine riebalų nusiurbimu arba lipolize.
Gydymas skirtas žmonėms, kurie nori sulieknėti, nesinaudodami chirurgija.
Ultragarsinės kavitacijos rezultatai matomi ir labai patenkinami jau po pirmos procedūros (40-50 min.). Priklausomai nuo paciento, rekomenduojama 10–15 seansų kas 5–6 dienas. Po gydymo procedūrą rekomenduojama kartoti kartą per metus. Ultragarso bangos sukelia slėgio ir temperatūros pokyčius riebalinio audinio ląstelėse. Dėl bangos veikimo riebaliniame audinyje susidaro vibruojantys „mikroburbuliukai“, kurie trigliceridus skaido į diacilgliceridus. Pastarieji skystoje būsenoje absorbuojami limfinės sistemos ir išsiskiria su šlapimu.


Prietaisas duoda rezultatus, kurie yra labai veiksmingi tiek fiziologiniu, tiek estetiniu požiūriu. Tačiau poveikis po jo panaudojimo priklauso nuo individualios paciento morfologijos, fiziologijos ir mitybos įpročių.
Kiekviena procedūra trunka apie 20-45 minutes, rekomenduojamas jos dažnis – 2-3 kartus per savaitę, vėliau 1-2 kartus per mėnesį. Mechaninis masažas, naudojant antgalį, kuris veikia kartu su neigiamu slėgiu.

Rekomendacijos

Norint pasiekti pageidaujamą efektą, rekomenduojama atlikti 10 - 20 procedūrų;
Procedūrų serija turi būti atliekama tinkamai suprogramuotu laiku: 2-3 kartus per savaitę, o vėliau palaikomosios procedūros 1-2 kartus per mėnesį;
Norint pasiekti optimalų drenavimo efektą, rekomenduojama išgerti 2,5 l skysčių – negazuoto mineralinio vandens, žolelių arbatų, vaisių ir daržovių sulčių;
Tinkamai parinkta dieta ir fizinė reabilitacija padeda pasiekti greitesnį ir ilgalaikį poveikį.

Profesionalus aparatas BR-A903 buvo sukurta svorio metimo procedūroms. Prietaise yra 8 lipolazerio pagalvėlės, viena galvutė skirta radijo dažniui – radijo bangoms su fototerapijos funkcija ir viena ultragarsinei kavitacijai 40 kHz.

Radijo dažnis + LED (raudonas):

- darbo laikas 1-60 minučių,
- darbo intensyvumas: 1-17,
- Galvutės matmenys: 6 kontaktai - 8cm,

Ultragarsinė kavitacija:

- darbo laikas: 1-60 minučių,
- darbo intensyvumas: 1-17,
- galvos matmenys: 8 cm,

Lipolazeris:

- veikimo laikas 1-60min.,
- darbo intensyvumas: 1-16,
- 6 dideli kontaktai, 2 maži

Techniniai duomenys:
 

- RF bangų dažnis: 3MHz,
- RF bangos tipas: bipolinis,
- Ultragarsinė kavitacija 40kHz,   
- CE sertifikatas,
- Maitinimas: 230V,
- Galia: 100W,
- Prietaiso matmenys: 30x44x35cm,
- Svoris: 8kg,  
- Pakuotės matmenys: 54x35x29cm,
- Garantija: 12 mėn.

Nauja
No reviews
Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.