Sterilizatorius, karšto oro
Sterilizatorius, karšto oro
Sterilizatorius, karšto oro
  Sterilizatorius, karšto oro
  Sterilizatorius, karšto oro
  Sterilizatorius, karšto oro

  Karšto oro sterilizatorius Steri Premium

  F1D1-417B4
  Pristatymas 1-2 d.d.
  160,00 €
  Su mokesčiais 3-4 darbo dienos
  Karšto oro sterilizatorius.

  Techniniai parametrai:

  • Temperatūra: 100-250 °C
  • Laikmatis: 0-30 minučių
  • Galia: 1000W
  • Įtampa: 220V
  • Gaminio matmenys: 225 x 210 х 325 cm
  • Vidiniai gaminio matmenys: 195 x 190 x 220 mm
  • Lietuviška naudojimo instrukcija.
  • CE sertifikatas

  • Facebook messenger
   

  Steriliatorius privalo būti kiekviename grožio kabinete, kuriame atliekamos procedūros, kurių metu įrankiai gai turėti kontaktą su krauju. Karšto oro sterilizatoriau pagalba jūs visapusiškai sterilizuosite savo darbo įrankius.

  Keletas kitų, galimų sterilizacijos būdų..

  1. Autoklavos - slėgio ir garų sterilizacija. 
   Efektyviausias, bet ir brngiausias sterilizacijos būdas. Steriliacija vyksta karštų garų pagalba (vandens garai pasiekia 121°C arba 134°C temperatūrą. Sterilizacijos metu žūsta visi mikroorganizmai), ir yrankiai sudedami hermetiškai sandarioje kameroje.
  2. Rutulinis sterilizatorius
   Pats populiariausias sterilizacijos įtaisas grožio salonuose. Tai įtaisas kurio viduje maži stikliniai kamuoliukai įkaista iki 240°C. Sterilizatorius nėra bangus tačiau neužtikrina visapusiškos sterilizacijos. Pirmiausia dėl to, jog įrankiai nėra pilnai įdedami į sterilizatorių. Įrankiai nėra apsaugoti specialiomis pakuotėmis, nuo pakartotinio užteršimo, taip pat nėra įmanoma visiškai kontroliuoti sterilizacijos proceso.
  3. UV 
   Ultravioletinių spindulių sterilizaciją nėra laikoma visapusiška, dėl to, kad mikroorganizmai, gali išlikti gyvibingi šešėlinėse įrankių vietose, kurių nepasiekia UV spinduliai..

  Šis karšto oro sterilizatorius yra panašus į autoklavą. Karštas sausas oras užtikrina efektyvią įrankių sterilizaciją. Sterilizuojami įrankiai, uždaryti hermetiškoje kameroje, todėl karštas oras pasiekia net ir labiausiai suterštas vietas.  

  300W sterilizatorius pasiekia 200°C temperatūrą. Kuo aukštenė temperatūra tuo efektyvesnė sterilizacija. Sausas oras leidžai efektyviai sterilizuoti įrnkius ir gaminyje nesikaupti drėgmei. Sauso karšto oro sterilizatoriai reikalauja mažiau jūsų pastangų valant gaminį. Vidus pagamintas iš nerūdijančio plino užtikrins gaminio ilgaamžiškumą. Sterilizatorius turi pasirenkamus, temperatūros ir laiko, darbo rėžimus. Šį sterilizatorių naudoja daugelis nagų ir kitų grožio specialisčių. Šis sterilizatorius puiki alternatyva efektyviai sterilizuoti jūsų darbo įrankius už patrauklią kainą.

  Gaminys turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite gaminį išjungtą iš elektros tinklo, kai nenaudojate. Neliekite gaminio sterilizacijos metu, nuoga ranka.

  Garantija
  24 mėnesiai
  Atsiliepimų nėra
  Pamėgta
  Product added to compare.
  Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.