DERMA ROLLER rožinio aukso adatinis...

  DERMA ROLLER rožinio aukso adatinis volelis mezoterapijai 1,00 mm 192 titano adatos

  131995
  7,90 €
  Su PVM 3-7 darbo dienos
  ACTIV System Dermo - volelis „Dermo-Roller“ yra profesionalus prietaisas, skirtas mezoterapijai mikrodatomis, kuri yra viena iš alternatyvų lazerio procedūroms ir plastinėms chirurgijoms, taip pat giluminiam  cheminiam pilingui. Tai novatoriškas būdas atkurti ir atstatyti odą.

  „Dermo Roller ACTIV“ yra volelis, padengtas plonomis, titano mikroadatomis, kurių ilgis yra nuo 0,25 mm iki 2,0 mm, o per 5 minutes odai padaro beveik 250 000 mikropunktūrų. Dėl to, kad jie yra pagaminti iš titano, o ne iš chirurginio plieno, jie yra ypač ploni kaip žmogaus plaukai ir todėl iš tikrųjų įstringa į odą. Titano adatų tikslumas garantuoja saugumą ir komfortą procedūros metu. Kiekvieno volelio galvutėje yra 192 adatos „TITANIUM“.


  Prekių pristatymo terminas:

  Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
  Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
  Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

   
  Adatų ilgiai ir naudojimas:
  0,25 mm - švelnus epidermio šveitimas, mikrocirkuliacijos stimuliavimas, spalvos gerinimas
  0,30 mm - epidermio šveitimas, mikrocirkuliacijos stimuliavimas, mikrokanalų kūrimas, spalvos gerinimas
  0,50 mm - epidermio šveitimas, mikrocirkuliacijos stimuliavimas, mikrokanalų kūrimas, epidermio mikrodažai, spalvos gerinimas
  Pagal visas saugos taisykles namie galima naudoti ilgius nuo 0,25 - 0,50. 0,75 mm - epidermio šveitimui, mikrocirkuliacijos stimuliavimui, mikrokanalų kūrimui, kontroliuojamas epidermio sluoksnio pažeidimas, skatinantis fibroblastus gaminti kolageną ir elastiną.

  1,00 mm - epidermio šveitimas, mikrocirkuliacijos stimuliavimas, mikrokanalų sukūrimas, kontroliuojamas epidermio pažeidimas, skatinantis fibroblastus gaminti kolageną ir elastiną, storinant kraujagyslių sieneles, pašalinant spalvos pakitimus
  1,5 mm - epidermio šveitimas, mikrocirkuliacijos stimuliavimas, mikrokanalų sukūrimas, kontroliuojamas, gilus dermos pažeidimas, skatinantis fibroblastus gaminti kolageną ir elastiną, storinant kraujagyslių sieneles, odos regeneraciją daugeliu lygių, pašalinant spalvą
  2,0 mm - epidermio šveitimas, mikrocirkuliacijos stimuliavimas, mikrokanalų sukūrimas, kontroliuojamas, labai gilus dermos pažeidimas, skatinantis fibroblastus gaminti kolageną ir elastiną, storinant kraujagyslių sieneles, odos regeneraciją daugeliu lygių, pašalinant spalvą.

  „Derma Roller“ odoje gamina mikroskopinius kanalus, vadinamuosius mikropažeidimų, padidina kolageno ir elastino gamybą, dėl ko oda sensta lėčiau. Dėl išorinių odos sluoksnių mikroperforacijos veikliosios medžiagos pasiekia daug giliau nei kasdien tepant kosmetiką.
  Veikliąsias medžiagas patepus ant odos, tik 0,3–3% medžiagų patenka į odą. Panaudojus derma volelį, veikliosios medžiagos absorbuojamos 3000% daugiau.
  Odos stimuliavimas yra švelnus, todėl odos reprodukcinės ląstelės ir kapiliarai lieka nepažeisti. Reikėtų prisiminti, kad kiekvienas volelis turi būti steriliai uždarytas.

  Kaip veikia „ACTIV System Dermo-Roller“?
  „Derma Roller“ užduotis yra pašalinti negyvą odą ir atlaisvinti ryšius tarp jos ląstelių stimuliuoja gyvuosius odos sluoksnius tai padidina kraujo tekėjimą odoje ir stimuliuoja fibroblastus sintezuoti kolageną ir elastiną kiekvienas paskesnis gydymas palaipsniui mažina strijas ir randus pagerina veido kontūrą pagerina odos stangrumą ir elastingumą.

  „ACTIV System Dermo- Roller“ poveikis: įtampa ir lankstumas išlyginti raukšles nuleistų akių vokų ir burnos kampų pašalinimas odos fotonuotraukų poveikio pašalinimas stiprinantis mimikos raumenis išlygina mimikos raukšles amžiaus dėmių pašviesėjimas ir spalvos pasikeitimas storėjant kraujagyslių sienelėms, jos tampa stipresnės ir mažiau trapios storėjant gyviems epidermio sluoksniams, išsiplėtę kapiliarai tampa mažiau matomi išlyginti spuogų randus epidermio lupimasis valantis epidermį išsiplėtusių riebalinių liaukų išleidimo angų susiaurėjimas.

  Kam skirtas „ACTIV System Dermo-Roller“? Gydymas yra visiškai natūralus ir saugus. Jį gali atlikti bet kokio amžiaus ir odos tipas. Jis gali būti naudojamas plonai odai ir visoms veido ir kūno dalims Tai sukelia neskausmingą odos paviršiaus perforaciją Po gydymo padidėjęs jautrumas saulės spinduliams nebūna Nėra šalutinio poveikio Gera žinoti ! Kiekviena, net ir mažiausia epidermio žala, suaktyvina odos savęs atsinaujinimo procesus. Su amžiumi susilpnėja odos savęs atsinaujinimo galimybė, tai matyti, pavyzdžiui, lėčiau gyjančiose žaizdose. Sisteminga epidermio mikroperforacija yra saugi odos stimuliacijos forma, skatinanti jos atsinaujinimą ir dėl to didinantį odos tankį. Po pirmo gydymo jūsų oda bus stangresnė ir tvirtesnė. Pritaikę intensyvią terapiją, galite išgauti tvirtesnę ir jaunatviškesnę išvaizdą
  Atsiliepimų nėra

  Jums taip pat gali patikti

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: