Instrusept plius 1000ml

  Instrusept plius 1000ml

  Instru1000
  18,90 €
  Su PVM 3-7 darbo dienos
  Talpa 1000ml

   

  Instrumentų, paviršių ir įrangos plovimo ir dezinfekavimo priemonė

  Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfekantas (2 tipo biocidas). Paviršiams, įrankiams ir įrangai plauti ir dezinfekuoti  sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, kirpyklose, soliariumuose, grožio salonuose. Tik profesionaliems naudotojams.

  INSTRUSEPT PLUS yra koncentratas, neturintis savo sudėtyje fenolų, aldehidų ir fosfatų. Preparatas pasižymi plačiu baktericidiniu poveikiu, inaktyvuoja bakterijas, tame tarpe ir tuberkuliozės mikobakterijas, bei virusus (HB, ŽIV, Rota ir kt.), o taip pat grybelius. Dėl sudėtyje esančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, preparatas pasižymi geromis valomosiomis savybėmis. Gerai pašalina kraują, baltymus, riebalus ir sekretus. Nuo dezinfekuotų  instrumentų greitai ir pilnai nusiskalauja. Preparatas skyla chemiškai ir po panaudojimo galima išpilti į nuotekas. Darbinių tirpalų naudojimas nekenksmingas žmonėms ir aplinkai. Preparatu valomi ir dezinfekuojami paviršiai, instrumentai ir jų pagalbinės dalys, laboratoriniai indai ir kiti medicininiai reikmenys. Trumpas ekspozicijos  laikas ir mažos tirpalo koncentracijos leidžia preparatą naudoti ekonomiškai.

  Naudojimas

  Drėgmei atsparius patalpų paviršius, įrangą, baldus dezinfekuoti šluostant darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste arba purškiant. Instrumentus ir įrankius po panaudojimo pilnai panardinti į darbinį tirpalą. Po nurodytos ekspozicijos instrumentus ir įrankius valyti mechaniškai ir skalauti tekančiu vandeniu. Darbinius tirpalus gaminti praskiedžiant koncentratą vandeniu.

  Dirbant su preparatu, naudoti buitines gumines pirštines. 

  Koncentratą laikyti gerai uždarytoje talpoje, ne žemesnėje kaip +5 C temperatūroje.

  Paruoštas naudoti tirpalas stabilus 10 parų.

  Darbų saugos nurodymai

  Dirbti gerai vėdinamoje patalpoje.

  Venkite Instrusept Plus kontakto su preparatais, turinčiais aldehidu.

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Pirmoji pagalba

  Patekus preparatui ant odos, gerai nuplauti su muilu, gerai nuskalauti vandeniu;
  Patekus į akis, gausiai plauti tekančiu vandeniu, esant reikalui kreiptis į gydytoją.      
  Patekus į virškinimo sistemą,išgerkite daug drungno vandens, sukelkite vėmimo refleksą ir, esant reikalui kreipkitės į gydytoją.

  Sudėtis

  Veikliosios medžiagos: N-(3-aminopropil)-N-dodecilpropan-1,3diaminas, CAS Nr.2372-82-9, EB Nr. 219-145-8; C12-14-alkil[(etilfenil)-metil]dimetilo chloridų, CAS Nr. 85409-23-0, EB Nr. 287-090-7 ir benzil-C12-18-alkildimetilo chloridų, CAS Nr.68391-01-5, EB Nr. 269-919-4 mišinys.

  Sudėtyje yra citrinų rūgšties monohidrato, CAS Nr. 5949-29-1, EB Nr. 221-095-7; nejoninės PAM.

  Koncentrato  pH 10   

  Atsiliepimų nėra

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Pamėgta
  Product added to compare.
  Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.