• Nauja
Užpildas Revofil Aquashine BTX Soft Filler - 2ml

Užpildas Revofil Aquashine BTX Soft Filler - 2ml

987
69,00 €
Su mokesčiais 5-9 darbo dienos
Prekė yra tik užsakoma, pristatymas trunka 5-7d.d


Prekių pristatymo terminas:

Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

 

Skaidrus gelis, esantis stikliniame švirkšte.

Produktas skirtas tik vienkartiniam naudojimui. Aquashine BTX™ yra natūraliai absorbuojamas odoje, kurio sudėtyje yra nekryžminio ryšio natrio hialuronato (15mg/ml 1,5% w/w) ir peptidų komplekso (Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62, Oligopeptyd-34, Acetil Dekapeptyd- 3, Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72, Oligopeptyd-51). Natrio hialuronatas nėra gyvūninės kilmės ir yra biologiškai suderinama medžiaga.

Peptidų kompleksas susideda iš 7 tipų peptidų su trumpomis aminorūgščių grandinėmis, sujungtomis peptidiniais ryšiais. Peptidų kompleksas padidina drėkinamąjį poveikį ir lėtina natrio hialuronato skaidymą. Sudėtis: 1. Nekryžminė hialurono rūgštis, visiškai biologiškai skaidoma, kai koncentracija 1,5 % 2. Peptidų kompleksas: Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62, Acetil Dekapeptyd-3, Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72, Oligopeptyd-34, Oligopeptyd-51 Revofil Aquashine BTX privalumai vidutinių ir gilių raukšlių, vagelių, nosies-labsumo raukšlių korekcija, veido formos atkūrimas (kaktos raukšlės, raukšlės aplink burną ir kt.) aktyviai skatina ląstelių atsinaujinimą ir minkštųjų veido audinių įtampą stabilizuoja smulkiųjų odos raumenų veiklą ir lygina odą.

Indikacijos: Rekonstrukcija Raumenų atsipalaidavimas odoje Šviesinimas ir spalvos pasikeitimo prevencija Anti-senėjimo terapija ir involiucinių odos pokyčių (retrogradinių pakitimų, atrofijos) prevencija Spuogų randai ir ertmės ant odos Produktas skirtas tik profesionaliam naudojimui.

Nuspręsdami pirkti patvirtinate, kad esate gydytojas arba kosmetologas, turintis estetinės medicinos išsilavinimą. 

No reviews
Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.