• Nauja
VIORA PRISTINE mikrodermabrazijos...
VIORA PRISTINE mikrodermabrazijos...
VIORA PRISTINE mikrodermabrazijos...
VIORA PRISTINE mikrodermabrazijos...
VIORA PRISTINE mikrodermabrazijos...
VIORA PRISTINE mikrodermabrazijos...

VIORA PRISTINE mikrodermabrazijos aparatas

VIORA
pristatymas nuo 20-25 d.d.
5 200,00 €
Su PVM 5-10 darbo dienų
Gydymo privalumai

Puikus odos paruošimas prieš kitas procedūras.
Išlaikytas sterilumas,
Minimalios dėvimos dalys,
Jokios rizikos sugadinti jautrias apdorojimo vietas.
Galimybė atlikti procedūras tose vietose, kur negalima naudoti kristalų antgalių.
Poveikis matomas iškart po gydymo. 
Gydymų tikslumas ir t.t.

Didžiausias 13 deimantinių antgalių pasirinkimas su skirtingais dydžiais, formomis ir kruopelėmis, tinkančiomis skirtingiems odos tipams.
Patikimas aukštos kokybės prietaisas. Pagaminta pagal aukščiausius standartus.
Netriukšmas. Patogios, atpalaiduojančios procedūros.
Pramonėje pirmaujanti vakuuminė galia. Galingiausias variklis rinkoje.
Paprasta naudoti. Greitas nustatymas ir paprastas naudojimas.

 

Kodėl verta rinktis „VIORA“ produktus?
„Viora“ yra Izraelio ir Amerikos prekės ženklas, kuris yra šiuolaikinių kosmetologijos ir estetinės medicinos sprendimų pirmtakas. Dėl nuolatinio tobulėjimo jis yra vienas iš geriausių ir efektyviausių prietaisų. VIORA prietaisai pasižymi aukšta kokybe, pažangiomis technologijomis ir nepaprastu efektyvumu. Prietaisai yra įvertinti daugiau nei 65 šalyse. Jie naudojami atliekant senėjimą, formuojant ir mažinant kūno procedūras; celiulitas, spuogai, strijos, plaukų šalinimas, atgaivina ir skaistina odą. Patentuota „Viora“ technologija buvo apdovanota vertingais pramonės apdovanojimais, tame tarpe. konkurse „Dermascope 2016“, „Prix H. Pierantoi de I'innovation 2008“ ir „Aesttheticans 2013.“. Bendrovė ypatingą dėmesį skiria prietaisų kokybei ir saugumui. Produktai gaminami pagal ISO 13485 standartą, Amerikos kokybės sistemų ir GMP standartus, taip pat ES direktyvą dėl medicinos prietaisų. Įrenginiuose naudojamos patentuotos technologijos radijo bangų srityje, įskaitant dalinį ir IPL, užtikrinantys įspūdingus efektus po apdorojimo. Nuolat kuriant naujus gydymo protokolus galima padidinti atskirų gydymo būdų efektyvumą. „Viora“ turi platų įrangos, gamybos ir verslo operacijų sertifikatų spektrą (medicinos ISO, CE, FDA, CFDA, KFDA, TFDA, Health Canada, Tailando FDA, HAS, TGA ir kt.). „Pristine“ yra išsamus estetinės medicinos sprendimas, skirtas daugybei odos problemų, įskaitant senėjimo požymius, saulės spindulių poveikį, spuogus, randus ir strijas, gydyti. Šios technologijos dėka galite pagerinti bendrą pacientų odos būklę ir išvaizdą. „Pristine“ siūlo didžiausią patarimų pasirinkimą, kurių dėka maksimaliai padidinsite vieno gydymo poveikį! „Pristine“ yra išsamus prietaisas, naudojamas deimanto mikrodermabrazijos gydymui atlikti. Išpildykite savo pacientų lūkesčius! Didžiausias siūlomų abrazyvinių antgalių pasirinkimas užtikrina puikų epidermio šveitimo poveikį. Pasirinkite didelį efektyvumą ir paprastą naudojimą. Komfortas ir malonus jausmas įmanomi tik naudojant „Pristine“ Pasiūlykite savo pacientams gydymą be dirginimo ir diskomforto! Platus abrazyvinių antgalių asortimentas leidžia jums pasirinkti tinkamą antgalį individualiems paciento odos poreikiams, suteikiant iškart poveikį.

Deimanto mikrodermabrazijos pranašumas

Dėl didesnio efektyvumo kosmetologai ir gydytojai vietoj įprastų gydymo sistemų, pagrįstų kristalų poveikiu, pasirenka deimantinę mikrodermabraziją. „Pristine“ turi lazeriu supjaustytus deimantinius antgalius, kurie daro įtaką naujam, naujoviškam požiūriui į profesionalias mikrodermabrazijos procedūras. Neįtikėtinas efektyvumas ir greita investicijų grąža, tuo pasižymi „Pristine“ technologija.

 

Atsiliepimų nėra