Peniuarai/skraistės

Vienkartiniai peniuaras...
Pristatymas 1-2 d.d.
9,00 €
Vienkartinis kirpimo chalatas. Pelerina puikiai papildys bet kurios profesionalios kirpyklos įrangą. Ji puikiai pritaikyta, patogi ir, svarbiausia, vienkartinė. Tai užtikrina, kad stilistas išlaikytų sterilumą ir užtikrina aukščiausią siūlomą paslaugų higienos ir saugos standartų laikymąsi.
Meistro prijuostė, BB-17 Meistro prijuostė, BB-17 2
Paskutinė prekė
Pagrindinis

Meistro prijuostė, BB-17

129172
14,00 €
Apsauginė prijuostė yra būtina priemonė kiekvienam kirpėjui, vertinančiam stilių ir funkcionalumą. Džinsinio kirpėjo prijuostė su į odą panašiais įdėklais ne tik puikiai atrodo, bet ir yra aukštos kokybės. Dėl unikalaus dizaino su reguliuojamais diržais, kuriuos galima nuimti, kad būtų lengviau valyti, jis tinka visiems.
Skraistė Matrix
Paskutinė prekė
Peniuarai/skraistės

Peniuaras, matrix

MT001
6,50 €
Nailoninis Atsparus drėgmei
Prijuostė kirpėjui, BB-03 Prijuostė kirpėjui, BB-03 2
Paskutinė prekė
Pagrindinis

Prijuostė kirpėjui, BB-03

129166
37,00 €
Apsauginė prijuostė yra būtina priemonė kiekvienam kirpėjui / kirpėjui, vertinančiam stilių ir funkcionalumą. Į odą panaši kirpėjo prijuostė ne tik puikiai atrodo, bet ir yra aukštos kokybės. Dėl unikalaus dizaino su reguliuojamais diržais, kuriuos galima nuimti, kad būtų lengviau valyti, ji tinka visiems.
Kirpėjo prijuostė, juoda su... Kirpėjo prijuostė, juoda su... 2
Paskutinė prekė
8,80 €
Sensacinga kirpimo prijuostė juoda. Dėl slidaus paviršiaus jis puikiai tinka dažyti plaukus, nesijaudinant, kad dažai nesusitepa.
Peniuaras (apsiaustas),... Peniuaras (apsiaustas),... 2
Paskutinė prekė
7,20 €
Kirpimo skraistė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos (100% poliesterio), kurios dėka plaukai nesulimpa, o slenka ant pelerinos paviršiaus. Tvirtinimas yra patvarus ir reguliuojamas metaliniais segikliais
Peniuaras (apsiaustas), J-52 Peniuaras (apsiaustas), J-52 2
Paskutinė prekė
Pagrindinis

Peniuaras (apsiaustas), J-52

129162
6,90 €
Kirpimo skraistė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos (100% poliesterio), kurios dėka plaukai nesulimpa, o slenka ant pelerinos paviršiaus. Tvirtinimas yra patvarus ir reguliuojamas metalinėmis skaidutėmis
Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)
Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.