Su medinėmis lentynėlėmis

Uždaras kosmetologinis... Uždaras kosmetologinis... 2
pristatymas 5-7 d.d.
560,00 €
KOSMETIKOS VEŽIMĖLIS 3050A Elegantiškas ir funkcionalus kosmetikos staliukas „GIOVANNI“, su keturiais stalčiais ir specialiu stovu „Vapozon“ ir „Magnifier Lamp“. Viršutinė stalčiaus dalis taip pat tarnauja kaip lentyna. Stalas turi papildomas šonines duris iš abiejų pusių, ant kurių yra rankenos kosmetikos prietaisų komponentams ir skylės maitinimo...
PODOLOGINIS... PODOLOGINIS... 2
pristatymas 5-7 d.d.
Vientisos konstrukcijos stalas su stalčiais. Stalo funkcionalumą papildo specialus nedidelis stalčius, anga įstatyti padidinimo tikliui/lempai bei guminiai ratukai, leidžiantys laisvai perstumti baldą. Išmatavimai nurodyti nuotraukose. Pakuotės dydis: 93 x 46 x 16 cm. *įrangą matomą nuotraukose neiną, reikia įsigyti papildomai.
Kosmetologinis vežimėlis,... Kosmetologinis vežimėlis,... 2
pristatymas 5-7 d.d.
84,00 €
Estetinis ir labai funkcionalus metalinio rėmo ir medinių lentynų vežimėlis/staliukas TYP 1018, su mobiliu plastmasiniu dubenėliu viršuje. Talpus vežimėlis turi vieną stalčių, ir vidinę lentyną. Viršutinė dalis taip pat tarnauja kaip lentyna. Staliukas mobilus, transportuojamas 4 ratukų pagalba, baltos spalvos. Išmatavimai pateikti nuotraukoje.
Kosmetologinis staliukas... Kosmetologinis staliukas... 2
  • Nauja
pristatymas 5-7 d.d.
99,00 €
Estetinis stalas kosmetikos priemonėms, metalas + mediena  Su guminiais ratukais.   Techniniai duomenys - balta spalva - medinės lentynos - 4 ratai - bruto svoris 18 kg - pakuočių skaičius 1
Kosmetologinis vežimėlis... Kosmetologinis vežimėlis... 2
Pristatymas 5-10 d.d.
110,00 €
ATLAS stalas yra tikras stipruolis tarp stalų. Vientisa plieninė konstrukcija leidžia įdėti sunkius įtaisus, tokius kaip autoklavas, IPL ir kt. Staliuke yra papildoma stiklinė lentyna ir dideli medicininiai ratai su stabdžiais, užtikrinantys visišką mobilumą.
Rodoma 1-12 iš 17 prekės(-ių)
Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.