Teptukai

Prancūziškas šepetėlis JUODAS 4 mm Profesionalus prancūziškas šepetėlis, pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių šerelių. Juoda, medinė, puikiai profiliuota rankena, taip pat tinkamai apkarpyti plaukeliai daro darbą lengvą ir malonų. Tai leidžia tobulai išvesti vadinamąją šypsenos linija. 4 mm šerelių plotas.
HARTENSTEIN rinkinys manikiūrui ir pedikiūrui. Visi įrankiai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, aštrūs bei ilgaamžiški. Rinkinyje įrankiai skirti rankų, pėdų ir veido priežiūrai. Rinkinys neužimantis daug vietos.
0,90 €
Prekės aprašymasPatogi forma lakų ir dekoracijų spalvoms pateikti. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko.12 lakavimo tipsu.
4,90 €
Priemonė naudojama dekoracijoms tvirtinti bei maišyti lakams bei geliams (dekoruojant).   - pagamintas iš poliruoto nerūdijančio plieno INOX, kuris naudojamas ir  chirurginiams instrumentams gaminti - du galai su burbuliuku gale (1.2 ir 1.5mm) - šiek tiek briaunota rankena, neleidžiant slysti darbo metu - bendras ilgis: 12,4 cm - svoris: 13 g...
Teptukas geliui Nr. 4
  Išparduota
  Pagrindinis

  Teptukas geliui Nr. 4

  TGNR4
  2,50 €
  Leidžia tiksliai stilizuoti nagus naudojant gelio metodą.Šepetukas šereliai aukštos kokybės, kurie užtikrina tobulą produkto pasiskirstymą ant nago plokštelės.Jis yra patvarus, nesulimpa ir nemeta šerelių.Šepetėlis leidžia maloniai ir patogiai dirbti.Šerelių ilgis: apie 7 mm.Šerelių plotis: apie 4 mm
  Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)