• 1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  1.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (pvz., pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus: "spausdintas prekes, reprodukcijas ar kitus poligrafijos pramonės dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 49.00)"; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

  1.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją laisva forma el.paštu [email protected], nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis  bei sulaukęs Pardavėjo patvirtinimo, kad prekes gali grąžinti. 

  1.3. Grąžinti prekes ne dėl atsiradusių prekės defektų ar trūkūmų Pirkėjas gali tik tuo atveju, jei Pardavėjas leidžia jam grąžinti tokias prekes patvirtinęs šį faktą el.paštu.
   
  1.4. Grąžinant prekes ne dėl atsiradusių prekės defektų ar trūkūmų, Pirkėjui grąžinami pinigai tik už prekes, atskaičius 20 % (dvidešimt procentų) administracinį mokestį už užsakymo apdorojimą.

  1.4.1. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: Užpildytą laisvos formos prašymą siųskite el.paštu [email protected] arba skambinkite telefonu +37062237157 Ir tik tuomet kai gausite raštišką Pardavėjo atsakymą galite išsiųsti grąžinamas/keičiamas prekes Pardavėjo nurodytu adresu. 

  Primename, kad grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Prekė grąžinama originalioje gamintojo pakuotėje, su visomis gamintojo etiketėmis.
  • Gražinama prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nedėvėta ar kitaip naudota, nesugadinta ir nepraradusi vertės). SURINKTA PREKĖ NEGALI BŪTI GRĄŽINTA .
  • Prekė neturi būti purvina, dėmėta ar nučiupinėta. Tokių prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname, todėl siunčiant prekes atgal įsitikinkite, kad grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo reikalavimus.
  • Prekės, grąžinamos iš Lietuvos, turi mus pasiekti lygiai per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo datos klientui, kitu atveju prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname.
  • Pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami (pinigai grąžinami tik už prekes).

  Klientas įsipareigoja:

  • Klientas, grąžinantis / keičiantis prekes, ant grąžinamos siuntos privalo nurodyti siuntėjo adresą bei pasirūpinti, kad grąžinamos prekės pasiektu Pardavėja jo nurodytu veiklos vykdymo adresu: Klaipėdos g. 73, Panevėžys, LT-37106.
  • Už grąžinamas prekes paštomatais pinigai nėra grąžinami.
  • Už grąžinamas prekes į trečiųjų šalių surinkimo punktus pinigai nėra grąžinami.
  • Už grąžinamas prekes į Lietuvos pašto skyrius pinigai nėra grąžinami (primename, kad palieka jas skyriuose iki pareikalavimo ir mes patys turime jas atsiimti). 

  PARDAVĖJAS ĮSIPAREIGOJA

  • Grąžinti pinigus Klientui už gautas netinkamos kokybės prekes (jei pastebimas gamybinis defektas arba matomi gamybiniai neatitikimai nurodyti prekės specifikacijoje).
  • Jei Klientas gauna prekę, kuri yra brokuota ar kaip nors kitaip matomas defektas, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Klientui prekės grąžinimo išlaidas.
  • Pardavėjas neatsako už siuntas, kurios buvo išsiųstos klaidingu kliento nurodytu adresu.
  • Pardavėjas įsipareigoja gavus Jūsų grąžinamas prekes ir apžiūrėjus jų būklę per 14 darbo dienų atlikti pinigų grąžinimą į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas apmokant už prekes.


  1.5. NEGRĄŽINAMOS PREKĖS: 

  1.5.1 Apšvietimo prekės; 
  1.5.2. Higienos pasui gauti reikalingos prekės(t.y. karšto oro sterilizatoriai, uv sanitizatoriai ir kitos prekėsš); 
  1.5.3. Kosmetologiniai aparatai, kombainai, grožio salonų baldai ir įranga, kirpyklų baldai ir įranga. 
  1.5.4. Dezinfekciniai skysčiai ir kosmetika.
   

  BŪKITE ATIDŪS RINKDAMIESI ŠIAS PREKES. 

Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.