Apie mus



www.kosmetologams.lt

1. Kodėl mes - kuo mes išskirtiniai?

Kuriate savo verslą, o startui nėra labai daug pinigų? Svarstote rinktis naujus, ar dėvėtus kirpyklos baldus kirpyklai? Jei abejojate, ar užteks resursų, nežinote nuo ko pradėti, užsukite į www.kosmetologams.lt Padedame išsirinkti naujus baldus kirpyklai už racionalią kainą. Rekomenduojame tai, kas būtina pradžiai, puikiai dera interjere. Turime gausų prekių pasirinkimą ir lanksčias pristatymo kainas. Galime pasiūlyti ne tik baldus bet ir naujausią sertifikuotą kosmetologinę įrangą kirpykloms, grožio salonams ir medicinos įstaigoms. Pas mus rasite viską, ko reikia Jūsų verslui. 

 2. Kam skirtos mūsų prekės?

Profesionali kirpyklų įranga, puikus interjero dekoras įkvepia ir darbuotojus, o taip pat kuria gerą nuotaiką klientui. Čia tinkamiausią pasiūlymą ras ir pradedantys specialistai, ir  siekiantys atnaujinti daugelį metų veikiantį verslą. Elektroninėje parduotuvėje gausu kosmetikos ir profesionalams, ir tiems, kas domisi grožio naujienomis namų sąlygomis. Turime ir vienkartinių prekių kaukių, pirštinių,  todėl pas mus greitai užsakomi ne tik kirpyklų baldai , bet  ir bendram naudojimui skirtos prekės. Produktai skirti  grožio salonams, kirpykloms, profesionaliems kosmetologams, masažistams, barberiams, visažistams, – visiems grožio srities profesionalams, bei tiems, kas rūpinasi savo išvaizda namų sąlygomis. Verslo esmė, tai naujų, kokybiškų ir geru kainos santykiu pasižyminčių kirpyklos, grožio salonų baldų ar kitos įrangos pardavimai. Svarbiausia verslo idėja, kad nauji baldai kirpykloms ir kosmetologijos kabinetams gali būti estetiški, švarūs ir nebrangūs. Kam pirkti dėvėtus baldus, jei už racionalią kainą galima įsigyti naujus?

3. Įkūrėjai

www.kosmetologams.lt įkūrėjai : Šeimos verslas kilo iš idėjos pagelbėti sau, o vėliau kitiems. Per keturis metus sukaupėme itin didelę patirtį baldų ir įrangos prekyboje, bei šiuo metu siųlome virš 5000 prekių jūsų grožio salonui.

4. Vertiname kainos ir kokybės santykį

www.kosmetologams.lt įkūrėme su tikslu pasiūlyti klientams geriausias prekes. Žvelgdami į atetotį vis ieškome naujų baldų ir įrangos pardavėjų ir siųlome mokymus, pas mus įsigytoms prekėms.

 

5. Vizija

Sėkmingas verslo pradžia – prasideda dar laukiamajame. Rinkitės naujus baldus, vieningą  stilių, profesionalią įrangą,  turėkite būtiniausias higienos prekes.  www.kosmetologams.lt – nauji baldai kirpykloms už racionalią kainą. Be specialistų procedūra nepasidarys, bet be priemonių ji neegzistuos. Profesionali kirpyklų įranga – įkvepia ir darbuotojus, o taip pat kuria gerą nuotaiką klientui, tad kurkime Jūsų salono istoriją kartu.

6. Garantijos ir patikimumas

  • Savo internetinėje parduotuvėje naudojame tik saugius SSL sertifikatus, bei saugius rinkoje esančius mokėjimo sprendimus. 

  • Siuntas pristatome su Lietuvoje gerai žinomomis kurjerinėmis įmonėmis.

  • Ieškome patikimiausių baldų gamintojų ir tiekėjų.

  • Visa, kuo prekiaujame  – patys išbandome, jei kokybė tenkina, sulaukiama gerų atsiliepimų iš klientų, imamasi prekiauti šiuo daiktu ar įranga, o jei ne – su tiekėju nedirbama.

  • Kadangi turime didelį baldų ir įrangos pasirinkimą, galime peteikti lakščias kainas ir skirtingiems interjero stiliams pritaikytus kirpyklų baldus bei įrangą.

Pamėgta
Product added to compare.
Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.