Eksfoliacijos rinkinys su retinoliu,...

  Eksfoliacijos rinkinys su retinoliu, vitaminu c ir rūgštimis "APIS RE-VIT C"

  133718
  60,00 €
  Su PVM 3-7 darbo dienos


  Prekių pristatymo terminas:

  Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
  Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
  Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

   
  • APIS RE-VIT C
   DAUGIAFUNKCINIS GYDYMAS C VITAMINU, RŪGŠTIMIS IR RETINOLIU
   5 GYDYMŲ RINKINYS
   
   „Apis Re-Vit C“ daugiafunkcis šveitimo gydymas vitaminu C, rūgštimis ir retinoliu visų tipų brandžiai odai, ypač su matomomis raukšlėmis ar fotosenėjimo požymiais, su spalva, su spuogais, išsiplėtusiomis poromis. Komplekte yra:
  • VEIKLIOJI KAUKĖ SU RETINOLIU IR VITAMINU C (50 ml) - novatoriška kaukės formulė, paremta veikliųjų medžiagų sinergija. Didelė retinolio koncentracija, turtinga karotenoidais ir fitosteroliais, moliūgų sėklų aliejumi, monoi aliejumi ir vitaminais C, E, B3 sukuria universalią odą turinčią emulsiją. Preparate esantis „Hydromanil ™“ kompleksas, alavijo ekstraktas ir hialurono rūgštis yra atsakingi už odos drėkinimo lygį. Kaukė yra labai aktyvi: efektyviai regeneruoja, drėkina ir skatina odą intensyviai atsinaujinti. Tai stimuliuoja kolageno ir keramidų sintezę. Tai suvienodina odos atspalvį, spalvos pakitimą, išlygina ir atkuria sveiką išvaizdą.
   RŪGŠČIŲ MIŠINIS EKSPOLIACIJAI LAKTINĖ + FERULINĖ 40% (30 ml) - Preparatas yra dviejų rūgščių (pieno ir ferulo), kurių pH yra 1,6, kompozicija. Jų sinergetinis poveikis suteikia odos lyginimo ir drėkinimo efektą. Jis nušveičia raginį epidermio sluoksnį, išlygina odos atspalvį. Be to, jis susiaurina poras, turi anti-senėjimo savybių ir sustiprina vitamino C poveikį.
   C VITAMINAS (1 g) - ampulėje yra stabili vitamino C (askorbo rūgšties) formulė. Preparatas padidina įtampą, išlygina ir suteikia EFFECT FLASH - odos šviesumą.

  KAIP VARTOTI: Gydymą atliekame TIK sezoniniu laikotarpiu (rudenį ir žiemą be intensyvių saulės spindulių). MAtlikite visą procedūrą su vienkartinėmis pirštinėmis! Dėkite visus komponentus vengdami akių ir burnos srities.
  
  Gydymo srities makiažą pašaliname miceliniu skysčiu arba pasirinktu pieneliu.
  Tonizuojame odą toniku su migdolų rūgštimi, parinkta pagal odos poreikius.
  Fermentinį pilingą tepame ant gydymo zonos (siūloma nulupti iš „Apis Hydro Balance“ linijos). Po 5 minučių nuplaukite lupimą ir tonizuokite odą toniku su migdolų rūgštimi.
  Išmatuokite 5 ml negazuoto vandens ir supilkite jį (naudodami rinkinyje esančią sterilią pipetę) į ampulę su vitaminu C. Maišykite, kol milteliai visiškai ištirps. Šepetėliu tepame odą ir kruopščiai paskirstome preparatą per visą gydymo plotą. Vitamino C poveikis odai yra apie 5-15 minučių. Pasirinkite jį individualiai pagal kliento odos poreikius ir nuplaukite.
  Teptuku tepkite tolygų rūgšties sluoksnį ant gydymo vietos. Rūgščių poveikio laikas - apie 1-8 minutes. pasirenkame individualiai, atsižvelgdami į kliento odos būklę ir poreikius (numatytas laikas yra apytikslis). Mes neplauname!
  Re-Vit C kaukę užtepkite ant gydymo vietos, masažuodami ir palikdami ją susigerti. Palikite kaukę 1–8 valandoms, atsižvelgiant į odos būklę. Sprendimą dėl kaukės poveikio ant kliento odos laiko priima kosmetologė / kosmetologė. Praėjus nustatytam laikui, klientė drungnu vandeniu nuplauna kaukę iš viso gydymo ploto.
  Pabaigoje gydomąją vietą ištepame „Apis Dermasoft“ geliu, paskui - SPF30 apsauginiu kremu (jei reikia).
  Nauja prekė
  Atsiliepimų nėra