SOLIDU muilas su mango ir taukmedžio...
  SOLIDU muilas su mango ir taukmedžio...
  SOLIDU muilas su mango ir taukmedžio...
  SOLIDU muilas su mango ir taukmedžio sviestu, 1 vnt.
  SOLIDU muilas su mango ir taukmedžio sviestu, 1 vnt.
  SOLIDU muilas su mango ir taukmedžio sviestu, 1 vnt.

  SOLIDU muilas su mango ir taukmedžio sviestu, 1 vnt.

  SOL20SEC
  5,99 €
  Su mokesčiais 5-9 darbo dienos
  Švelnus kreminis muilas su mangų ir taukmedžio sviestu


  Prekių pristatymo terminas:

  Jei turime sandėlyje 1-3 darbo dienos
  Jei sandėlyje neturime 5-9 darbo dienos
  Dėl prekių kiekio sandėlyje galite susisiekti +37062237157 arba gausite pranešimą el. paštu patvirtine užsakymą

   
  Kosmetika

  Švelnus kreminis muilas su mango ir taukmedžio sviestu.


  Švelnus rankų darbo muilas, sukurtas 2020-aisiais, kai visas pasaulis prisiminė, kaip svarbu dažnai plauti rankas. Papildytas maitinančiu mango, taukmedžio sviestu ir švelniai kondicionuojančiu saulėgrąžų aliejumi, šis muilas yra švelnus ir kreminės tekstūros. Muilas „20 Seconds“ puikiai tiks kasdieniam rankų plovimui. Be to, drąsiai galite jį naudoti ir kaip viso kūno prausiklį! Minkšta ir švelni muilo puta kondicionuoja rankas, tačiau taip pat ir efektyviai jas dezinfekuoja.

  Kvepia bergamote ir japoninėmis laurenėmis su šiek tiek levandos ir eukalipto – gaiva ir švara su dominuojančiomis citrusinėmis natomis.

  Gerai ištrinkite po šiltu vandeniu, kol sukursite daug putų, o tada atidžiai plaukite kiekvieną rankų lopinėlį, ne trumpiau nei 20 sekundžių!

  Kaip rankų darbo muilas veikia bakterijas ir virusus?

  Šaltuoju būdu pagaminti rankų darbo muilai, kokius ir gaminame „SOLIDU“, turi aukštą pH, todėl jie yra natūraliai antibakteriniai: bakterijos neišgyvena, kai pH siekia 9 arba daugiau.
  Geriausias būdas užkirsti kelią virusų plitimui – dažnai plautis rankas šiltu vandeniu ir muilu. Kai plaunate rankas muilu, jų pH padidėja, o tai paveikia viruso lipidinį sluoksnį, jis suyra ir yra nuplaunamas su vandeniu. Rekomenduojama rankas plauti ne trumpiau nei 20 sekundžių – tuomet rankų plovimas bus efektyvus. Taip pašalinsite virusus, bakterijas ir nešvarumus, apsaugodami save ir kitus nuo virusų plitimo. Jei neturite vandens ir muilo, sausas rankas galite dezinfekuoti geliniu dezinfekantu. Tačiau plovimas muilu ir vandeniu visada yra geresnis ir efektyvesnis pasirinkimas.

  Draugiška aplinkai pakuotė.

  Iš bambuko drožlių, krakmolo ir natūralios anglies gaminamos „SOLIDU“ pakuotės neturi nei plastiko, nei popieriaus, o žemėje ar komposte jos suyra per 45 dienas.

  No reviews
  Pamėgta
  Product added to compare.
  Mes naudojame slapukus. Slapukų taisyklės.